sobota, 7 stycznia 2017

Pokemon Fire Red #2

https://youtu.be/lD95RyvIV-I

Trochę spóźniony post...
Drugi odcinek mojego let's play'a (zagrajmy w) Pokemon Fire Red.
Gram na emulatorze GBA Emulator na tablecie Lenovo Tab2 A10-30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz